antystresowa.pl/

Bullet Journal

Bullet Journal stał się popularny już jakiś czas temu. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających personalizowanego kalendarza. Ale ale, to przecież nie tylko kalendarz. To połączenie dziennika, notatnika i terminarza. Możemy zapisywać w nim co nam się podoba, od motywacyjnych cytatów, do listy na zakupy.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, przeczytaj wpisy poświęcone podstawowym informacjom o prowadzeniu dziennika. Jeśli natomiast szukasz inspiracji lub gotowych stron do pobrania, również znajdziesz tu coś dla siebie. Cykl poświęcony Bullet Journal będzie podzielony na artykuły poświęcone poszczególnym działom jak np. kalendarz, tworzenie list, trackerów, czy stron poświęconym Twojemu hobby.

W każdym artykule przedstawię kilka propozycji jak zaprojektować stronę w dzienniku. Będą się one różnić stylem graficznym, kolorami, treścią i techniką wykonania, tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

Planowanie w Bullet Journal – tydzień i miesiąc

Planowanie w Bullet Journal - tydzień i miesiąc
Kalendarz – ważna część każdego Bullet Journal Prowadząc dziennik, skupiamy się na wielu aspektach życia – tworzymy strony poświęcone zainteresowaniom, listy, karty ze wspomnieniami. Bądźmy jednak szczerzy – planowanie to kwintesencja Bullet Journal. Każdy lubi to robić inaczej. Jedni wolą…