antystresowa.pl/

D.I.Y zrób to sam

D.I.Y. (Do It Yourself) czyli po prostu ,,zrób to sam”. Z tym hasłem wiąże się idea samodzielnego tworzenia lub przerabiania różnych rzeczy. Możemy robić ozdoby, kosmetyki, przedmioty codziennego użytku lub dać drugie życie niepotrzebnym drobiazgom.

W tej kategorii znajdziesz instrukcje wykonania łapaczy snów, malowania koszulek, ceramiki i wiele innych. Każdy wpis zawiera zdjęcia z opisami krok po kroku, oraz listę potrzebnych rzeczy. Możesz kupić nowe, lub wykorzystać te, które już masz. Niedługo pojawią się także filmiki instruktażowe, oraz recenzje gotowych zestawów do samodzielnego złożenia.

Jeśli lubisz eksperymentować, tworzyć samodzielnie lub przerabiać różne przedmioty, D.I.Y. jest dla Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej o zrobieniu wybranej rzeczy, ale nie możesz znaleźć jej na blogu? Napisz od mnie na aga@antystresowa.pl lub daj znać w komentarzach. :)

Malowanie jeansów farbami do tkanin

Malowanie jeansów farbami do tkanin
Pierwszy poważny projekt z użyciem farb do tkanin Z farbami do tkanin miałam styczność już wcześniej. W gimnazjum pomalowałam nimi tenisówki. Nie był to co prawda skomplikowany wzór – logo ulubionego zespołu i tytuły albumów. Później na długo zapomniałam o…

Prezenty D.I.Y. idealne na każdą okazję

Prezent jedyny w swoim rodzaju Dzień zakochanych już minął. Nie znaczy to oczywiście, że okazja by sprawić komuś niespodziankę również. Wybór różnego rodzaju propozycji dostępnych na rynku wydaje się być ogromny, jednak nic nie zadowala wystarczająco. Brzmi znajomo? Ja zmagam…